Керамічна плитка

Ні для кого не таємниця, що керамічна плитка дуже міцний оздоблювальний матеріал, який швидко та легко чиститься. Але це далеко не усі переваги керамічної плитки.

Керамічна плитка випалюється при високій температурі. Це створює однорідну поверхню, на якій ані кліщі, ані домашній пил не можуть довго утримуватися. Більшість алергічних збудників не мають поживи на такій площі. Якщо накопичився домашній пил або бруд, його можна швидко і легко видалити мокрою ганчіркою. Навряд чи будь-який інший матеріал можна очистити краще.

Керамічна плитка має відносно низьку потребу у засобах для чищення. Це створює додаткову перевагу навколишньому середовищу.

Ще одне джерело небезпеки для людей - це грибки та цвіль. Вони утворюються щоразу, коли на поверхню протягом тривалого часу потрапляє волога. Не випадково більшість ванних кімнат і туалетів оздоблюють керамічною плиткою. Керамічна плитка - ідеальне покриття для стіни чи підлоги навіть для людей, які страждають на алергію.

Плитка дуже економічна у використанні. Основною сировиною для виробництва керамічної плитки є глина, різні види піску і кольорові барвники. Зазвичай, це сировина, отримана без істотного втручання в природу.

Якісна керамічна плитка прослужить десятиліття або ж, навіть, століття. Тривалість життя керамічної плитки значно більша, ніж у килимів або ламінату. Окрім того, використану керамічну плитку можна дрібнити та застосовувати як сировину для нових проектів або як вторинний мінеральний будівельний матеріал.

Кераміка має дуже високий рівень теплопровідності. Тому вона ідеально підходить для укладання теплої підлоги. Підлогове опалення не тільки зігріває ноги, але і економить енергію - завдяки рівномірному розподілу тепла. Завдяки цьому від 10 до 20 відсотків менше енергії використовується. Таке поєднання дозволить вберегти ваш гаманець від зайвих витрат.

Переваги керамічної плитки:

- гігієнічність;

- відсутність збудників хворіб;

- простота в очищенні та догляді;

- висока теплопровідність;

- заощадження енергоресурсів.

Разом із Львівпостачбуд ви отримаєте:

- надійний захист на довгі роки;

- чудову якість керамічної плитки;

- бездоганний вигляд будь-якого приміщення;

- затишок у домі чи громадському просторі.

Купити керамічну плитку у широкому асортименті від українських та закордонних виробників різноманітного цінового діапазону можна у Львівпостачбуд ..


Биография | Стихотворения | Публицистика | Письма | Воспоминания | Критика | Портреты | Рефераты | Статьи | Сcылки

RWS Media Group © 2007—2021, Все права защищены

Копирование информации, размещённой на сайте разрешается только с установкой активной ссылки на www.tutchev.com